Odkazy

Mírovy osobní stránky
Míra se snaží pomáhat svým kamarádům například tvorbou www stránek doslova za hubičku nebo spíš za lahvičku ... ;-) ... a za tímto účelem má i své osobní stránky (https://www.jakus.cz/).

Naše svatební stránky
Ku příležitosti naší svatby jsme pro naše přátele a kamarády připravili i svatební stránky s nejdůležitějšími informacemi ze svatby (https://www.jakus.cz/svatba).

Stránky Jožky Vagundy
Jožka je Mírův bývalý kolega, se kterým byl pracovně v kontaktu pouze telefonu. Jednou se však s Haničkou vydali na Slovácko hledat sklípek na košt vína. Hledali 5 hodin, hledali 6 hodin, až k večeru dorazili do Mutěnic. Po malé a veselé zápletce, kterou si nechte někdy vyprávět, se jich ujal právě Jožka, i když vůbec ani on ani Míra netušili, že se znají. Na to přišli až při archivním po půlnoci ve sklípku ;-). Jožka je vinikající člověk a vinikající vinař, poskytující nejen popití, ale i pobytí. Vřele doporučujeme.

Stránky Martina Ruperta
Martin je Dubák (pochází z Dubé u České Lípy), stejně jako Míra. Oba se dobře znají, Martin je vynikající fotograf a skvělý automechanik a jeho šikovné ručičky v nedávné době značně zabezpečily naši starou Felinku, aby se nám s ní nemohlo něco neočekávaného přihodit.

Stránky Pepy Středy
S Pepou se Míra seznámil ve svém rodném kraji při volejbale. Občas se vidí, resp. Míra občas vidí Pepovy fotky, protože Pepa je bájo profi fotograf a jeho stránky jsou o tomto jeho nádherném koníčku (https://www.pepastreda.cz/).

Savanovy stránky
Již je to nějaký ten pátek, co se Míra (coby motorkář) seznámil s príma motorkářem z Brna, který vlastní jednu z nejlepších motorek historie (Yamaha XJR 1300) a který vystupuje pod předzdívkou Savana. Savana je výbornej muzikant a také výbornej pisatel a jeho stránky Vám nabídnou mnoho a mnoho příjemného čtení k zamyšlení i pousmání (https://www.savanoviny.cz/).

Tomášovy stránky
Náš kamarád Tomáš Mikulský je osobností šoubyznysu, Míra mu pomáhá s propagací a občas se za ním vypravíme na jeho mažoretkovou nebo taneční akcičku. Je to príma člověk, se kterým se vždycky zasmějete (https://www.tomasmikulsky.com/).

Stránky Káji Horníka
Stránky našeho kamaráda Karla Horníka, velkého organizátora výletů a milovníka přírody, sportu a všeho co k tomu patří (https://www.hornik.wz.cz/)

Stránky Rosti a Báry
Stránky o cestování našich přátel, stránky Rosti a Báry, kteří se dali na dvouroční tůru po světě asijském (https://www.rostabara.webnode.com/)

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2008 - 2019 Všechna práva vyhrazena.