Za zdravím do maďarského Sárváru 2013

02.05.2013 21:05

Mezi svátkem práce a svátkem osvobození jsme se s Mírovou maminkou a Mírovou sestrou vydali za zdravím do maďarského lázeňského městečka Sárvár. Lázně spolu s ubytováním u manželů Szabo v Nyirfa Apartmanház jsme si k naší velké spokojenosti vyzkoušeli již rok před tím a tak jsme jeli na jisto a nutno dodat, že opět k naší plné spokojenosti.

Cestou do Maďarska jsme se stavili v Mikulově ve výborném designovém hotelu Baltazar. Zašli jsme na výbornou večeři zakončenou výborným tramínem hned v sousední hogo fogo restauraci včetně následné procházky kolem mikuloveckého zámku. Den na to jsme se ještě stavili ve Valticích na zámku a také na Raisně.

Sárvárské lázně jsou bezva v tom, že jsou celkem nové (založené roku 2003), levné (levnější než například Hevíz) se spoustou doplňkových služeb a vlastně i s integrovaným aquaparkem pro děti v ceně. Že jsou léčivé pocítí člověk hned a třeba Míra (který má po operaci zad) cítí uvolnění v bedrech jeden až dva měsíce poté - úžasně se prokřupávají.

Při zpráteční cestě jsme se stavili na Bratislavském hradě a také v Lanškrouně za tetou a strejdou Černými. V Bratislavě i Lanškrouně bylo fakt moc pěkně, takže celý výlet byl moc, moc podařený a my jsme za to moc, moc rádi.

Zpět

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2008 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode