PF 2014 + info o chystaných akcích

21.12.2013 08:30

Ahoj kamarádi,

chtěli bychom Vám popřát krásné Vánoce a všechno nejlepší do nového roku. Při této příležitosti nám dovolte Vás upozornit na akce, které pro příští rok chystáme. 

 

Kalendář akcí ke stažení

 

Pro všechny, kteří by chtěli synchronizovat své akce s našimi jsme připravili kalendář našich plánovaných akcí a to jak ve formátu pro MS Excel (lze si jej tedy uložit a upravovat) tak i ve formátu PDF. Oba kalendáře si můžete stáhnou zde:

2014_Kalendar.pdf (47254)
2014_Kalendar.xls (36352)
 

 

AKCE PRVNÍ - 2x40 km na kolech krajinou CHKO Kokořínsko
7.-11. květen 2014

Tato akce je vlastně oslavou našich čtyřicátin. První den se projedeme místy, jako Dubá (kde bychom i dva dny přespali v autokempu Nedamov), Holany, Blíževedly, Skalka (odkud pojedeme cestičkou husí, kde Jára Cimrman odpočívat musí), Lhota, Zátyní, odkud zamíříme zpět do Dubé. Druhý den byhom vyjeli směrem Kokořín přes ionosférickou observatoř, kde poporvé v Evropě chytili Sputnika (Panskou Ves), Dobřeň, odtud bychom jeli přes Ráj na hrad Houska, pak na Kruh, Ždírec a odtud zpět do Nedamova. Mapku akce si můžete zobrazit ZDE. Formulář pro předběžné přihlášení se na akci naleznete   níže  .

 

AKCE DRUHÁ - Vodácké soustředění na Ploučnici
sobota 24. května 2014

Půjde vlastně o jednodenní (spíše odpolední) přípravu na další akci, kterou bude plavba na řece Otavě na kánoích. I když je Ploučnice mírnou řekou, obtíže vodákům na ní dělají různé překážky typu spadených stromů, větví a nízké hladiny řeky. Aby naše soustředení bylo zábavou a zároveň hezkým zážitkem, zvolili jsme pro Vás splutí nejjednodušší trasy a to trasy z Novin pod Ralskem do Mimoně tzv. průrvou, tedy unikátní skalní soutěskou s vodními tunely. Délka úseku je jen 7 km a sjedeme ji přibližně za 2 hodinky. Takže včetně přípravy a závěrečného posezení se opravdu jedná o záležitost na jedno půldne. Celá akce bude uspořáda ve spolupráci s agenturou Meandry.cz, na jejíž stránkách se dozvíte i více o celé trase, jako například ZDE, přičemž doporučujeme video dostupné ZDE. Formulář pro předběžné přihlášení se na akci naleznete níže.

 

AKCE TŘETÍ - Foměnka 2014 na řece Otavě
18.-22. června 2014

 

Hlavní naší akcí roku 2014 bude splutí řeky Otavy s kompletním zajištěním od vodácké agentury Povoda.cz, kterou využíváme již léta. Otava je jedna z nejkrásnějších českých řek a my počítáme, že bychom na ní strávili 4-5 dní. Nyní s Povodou domlouváme vše potřebné (akce na klíč) a těm, kteří se na akci již nyní předběžně přihlásí, pošleme veškeré informace na email. Více o Otavě s Povodou naleznete ZDE a inspiraci můžete najít i v našem článku o tom, jak jsme byli na Sázavě. Formulář pro předběžné přihlášení se na akci naleznete níže.

 

AKCE ČTVRTÁ - Mírův motovýlet do Alp
6-10. srpna 2014

Mírův každoroční motovýlet je pánskou záležitostí a i na rok 2014 Míra plánuje Alpy navštívit. Půjde o již dva roky plánovanou návštěvu francouzské části apli až do Nice a zpět. Věří přitom, že opět nepojede sám a že najde minimálně jednoho vhodného kámoše na své cesty. Informace o motovýletech lze nalézt ZDE.

 

AKCE PÁTÁ - Foměnka 2014 - Přechod Krkonoš
28-31. srpna 2014

Kdo nás zná ten ví, že milujeme Krkonoše a že do nich s přáteli jezdíme každý rok. A nejinak tomu bude i v roce 2014. Ještě přesně nevíme kudy půjdeme a kde skončíme, ale dá se předpokládat, že Foměnka 2014 se bude nově pohybovat kolem Labské boudy a Sněžných jam. Inspiraci pro akci můžete najít na speciální stránce našeho webíku, kterou Krkonoším věnujeme ZDE.

 

AKCE ŠESTÁ - Mutěnické opíjání
24-28.října 2014

Návštěva slováckých sklípků se pro nás stala také již tradiční akcí a i na rok 2014 ji plánujeme. Inspiraci můžete najít v článcích o minulých opíjáních ZDE.

 

Tak a to je prozatím vše. Užívejte Vánoc a bujarých oslav Silvestra a pokud chcete vidět naše PFko v lepším rozlišení, pak si na něj teď hned klikněte ;-)

 

Zpět

PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA

Přihlašuji se předběžně na níže vybrané akce. Prosím o zaslání dalších informací a instrukcí. Díky.

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2008 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode