Na kole po Jizerkách, Frýdlantstku, Chrastavsku, Harachovsku, Teplicku ale i Polsku

20.10.2009 00:51

V červnu a srpnu roku 09 jsme podnikli několik výletů po Jizerkách, Frýdlantu, Chrastavsku, Harachovsku, Teplicku, ale i Polsku a tak jsme vám tímto článkem chtěli ukázat pár fotografií z našich výletů.

Abychom však byli trošku konkrétnější, pak vězte, že v červnu jsme si dali přejezd Jizerek s návštěvou krásného holého vrchu Holubníku a sjezdem ze Smědavy do Hejnic, odkud jsme pokračovali s přestávkou a přespáním ve Frýdlantu přes Polsko do Chrastavy a zpět do Liberce.

Ještě téhož měsíce jsme se vydali navštívit německo-polský UNESCO zámecký park ve městě Muschkau - Mužakow, který jsme si projeli na kole. To abychom měli přehled, co že to za těmi našimi hranicemi všechno je ;-)

V srpnu jsme přijali pozvání našich kamarádů, se kterými jsme vláčkem s koly docestovali do Harachova, odkud jsme přes polské jizerské pláně a jejich nejvyšší vrch Smrk docestovali do Bedřichova a opět do našeho Liberce.

V září jsme si pak udělali výlet do Lázní Teplice, kde se rekreovali Hančiní rodiče a užívali jsme tak káviček, dortíčků, obídku v pohodě slunečného dne a opravdu hezkého lázeňského prostředí.

Všechny naše "dobité" cíle všem vřele doporučujeme.

Zpět

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2008 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode