Foměnka 2011, druhá, krkonošská, svatební

25.09.2011 19:22

Ve dnech 23.-25.9.2011 jsme si s našimi šesti příteli "vyšlápli" opět do našich oblíbených Krkonoš.

Tuto v pořadí již druhou Foměnku v roce 2011 jsme se rozhodli uspořádat jako poděkování všem těm, kteří na nás nezapomněli, kteří se nezdráhali dorazit za námi na náš svatební palouček, všem těm, kteří nám tak skvěle drželi palečky, aby se ten náš svatební den vydařil a v neposlední řadě i těm, kteří nám napsali ta krásná svatební blahopřání, která si tak rádi prohlížíme.

A tak jsme v pátek dorazili na chalupu Portášky, která leží nad Velkou Úpou. V sobotu ráno jsme po krátké drakiádě, vyrazili ke Spálenému Mlýnu, Horní Malou Úpu a Pomezní Boudy, odkud jsme se vydali přes chatu Jelenka na Sněžku. Z ní jsme posléze sešli na Luční Boudu, navečeřeli se a poslechli si muzikantské umění pánů Daniela Hůlky a Lubomíra Brabce, kteří tam v tu dobu zrovna koncertovali. V neděli ráno jsme vyšli směrem Výrovka, Liščí Hora a po velkých loukách nad Pecí pod Sněžkou jsme sešli zpět do Velké Úpy.

Kromě organizačních činností jsme do akce zainvestovali i základní kapitál, kterým byl výtěžek ve výši 2.400 Kč z naší svatební dražby fotografií, jež tvořily výzdobu svatebního sálu. Tento příspěvek byl základním vkladem na pokrytí nákladů spojených s pořízením vstupenek na zmíněný exkluzívní koncert pánů Hůlky a Brabce.

Celý víkend jsme si opravdu moc hezky užili, počasí nám vyšlo přepychové a nálada panovala velmi příjemná. A tak stejně jako naše svatba, vlastně stejně jako jakákoli naše akce v tomto roce, i Foměnka 2/2011 vyšla perfektně a my už fakt nevíme, komu poděkovat. Je to prima rok ten s těma dvěma jedničkama na konci a my jsme za to moc vděčni.

H+M

Zpět

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2008 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode