2x40 km na kolech krajinou CHKO Kokořínsko 2014 aneb oslava našich čtyřicátin

11.05.2014 07:58

Zkraje května 2014 jsme se s naší partou kamarádů vypravili do Mírova rodiště - do Dubé u České Lípy, chráněné krajinné oblasti Kokořínsko, přesněji do krásného kempu Nedamov, ve kterém jsme strávili 3 noci plné oslav a 2 dny plné cyklovýletů. Akcičku jsme totiž pojali jako oslavu našich čtyřicátých narozenin.

První den se projeli místy, jako Dubá (kde jsme našim kamarádům ukázali naše včeličky), Skalka (kam jsme dojeli  cestičkou husí, kde Jára Cimrman odpočívat musí), Blíževedly, Holany, odkud jsme zamířili zpět do Nedamova přes Pavlovice a Maršovický lom, Chlum a Vrchovany.

Druhý den jsme vyjeli směrem Kokořín  přes Ždírec, Ždár, Kruh, hrad Housku, odkud jsme sjeli do Kokořínského dolu a přes Ráj, obec Kokořín, Dobřeň a další prdelky jsme se vraceli zpět do Nedamova, kam jsme to vzali ještě přes ionosférickou observatoř, kde poporvé v Evropě chytili Sputnika (Panskou Ves).

Kdo má zájem, může si mapku plánu našich cyklistických tras zobrazit .... ZDE.

Bylo to velmi příjemné, kemp byl skvělý, kamarádi nám dali spousty krásných dárků a i to počasí nám krásně vyšlo. Nezbývá než všem i tomu nahoře poděkovat. Bájo to bylo.

Zpět

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2008 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode